Martohet Eliza Dushku, publikon fotografitë nga dasma

Aktorja e njohur shqiptare, Eliza Dushku i dha fund beqarisë muajin e kaluar në një ceremoni private.

Eliza dhe bashkëshorti i saj 54-vjecar, Peter Palandjian kurorëzuan dashurinë e tyre në një ceremoni të zhvilluar në Boston, vendin ku aktorja ka kaluar shumë vite të jetës dhe karrierës së saj.

Përgjatë kësaj kohe Eliza zgjodhi të mos bënte publike asnjë imazh, por tani që ka kaluar 1 muaj nga dita e madhe ajo ka publikuar në Instagram disa foto nga dasma e saj.

Aktorja ka zgjedhur të veshë një fustan të ngushtë, i cili i nxjerr në pah hiret e saj, ndërsa bashkëshorti ka veshur një kostum blu që shkon shumë në harmoni me fustanin e Elizës.

Peter Palandjian është një biznesmen shumë i njohur në Amerikë dhe çifti kanë qenë në një marrëdhënie prej disa vitesh.

Lini Një Koment