Maturanti kombinon veshjen e tij me fustanin e vajzës, ky çift i ‘çmend’ të gjithë (FOTO)

Është bërë trend që në maturë dy shok që do të hyjnë së bashku në mbrëmje, të kombinohen edhe në veshje.

Matura është bërë një ngjarje që po tërheq shumë vëmendje në opinion dhe jo vetëm nga të rinjtë, përcjell ORAvip.

Një nga çiftet që hynë së bashku ishin edhe këta dy maturantë që befasuan me kombinimin që bënë së bashku.

Djali me disa detaje në setrën e tij ka përshtatur me fustanin e shoqes me të cilën hyri në mbrëmje. /ORAvip/

Lini Një Koment