Mbahuni vajza, vëllai i Emirit një zeshkan që do t’iu ‘çmend’

Seriali, Kara Sevda gjatë do të mbahen mend, ky për faktin që telenovela në fjalë përfundoi me tragjedi, transmeton ORAvip.

Përveç personazheve kryesore, ishte roli i Emirit që e beri këtë serial edhe më intrigues për publikun.

Ndryshe nga jeta në serial, Emiri është një djalë shumë i thjeshtë dhe i dashur. Madje ai na ka prezantuar me vëllain e tij simpatik. Cilin do ta zgjedhin ju ?… /ORAvip/

Lini Një Koment