Mbahuni! ‘Xhesika’ ju çmend me këtë foto super-seksi (FOTO)

Aktorja Arta Nitaj e cila u bë e njohur për publikun me rolin e Xhesikës, në serialin vendor “O sa mirë”, ka rrëmbyer vëmendjen me fotografinë e fundit që ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku numëron 152 mijë ndjekës.

E veshur me një palë xhinse të shkurtra, të kombinuar me një këmishë të kuqe, Arta duket tejet tërheqëse, shkruan rtv21.tv

Fotografia ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga fansat e saj.

Lini Një Koment