Melinda tregon të pasmet dhe pyet: A do bëhesh Valentini i imë

Reperja kosovare është shfaqur tepër e nxehtë sonte në një foto që ajo e ka prezantuar në Instagram

Kosovarja, është parë e veshur në të kuqe por poza e saj e shtrirë në shtrat është tepër provokative.

“A do të jesh ti Valentini i imë”, ka shkruar Melinda derisa ekspozon të pasmet e saj seksi e shtrirë në një krevat.

 

Lini Një Koment