Momenti i grabitjes së një banke në qendër të Prishtinës

Një vjedhje e një banke në pikë të ditës ka ndodhur edhe gjatë ditës së sotme. Bëhet fjalë për filialin e bankës së BKT-së në Prishtinë, raporton Gazeta Blic.

Sipas një videoje nga vendi i ngjarjes, shihen disa persona të cilët janë të armatosur duke dalë nga banka dhe duke hyrë në një veturë të tipit ‘Golf 4’

Para disa ditësh edhe banka TEB ishte grabitur nga disa persona të armatosur dhe të maskuar nga ku kishin marrë edhe një shumë të konsiderueshme parash.

Personat në fjalë gjenden akoma në arrati ndërsa gjenden ende në arrati.

Lini Një Koment