Morena Taraku pozon nudo (FOTO)

Morena Taraku ka bërë një fotosesion ku shfaqet komplet e zhveshur.

Modelja dhe këngëtarja befason me një super fotosesion që ka realizuar së fundi.

Morena Taraku ka pozuar për aparatin e fotografit Norik Uka, duke realizuar kështu disa foto profesionale.

Ajo e ka postuar njërën nga këto fotot në Instagram, dhe komentet ia kanë vërshuar postimin.

Modelja shihet pa rroba në trupin e saj, ndërsa ekspozon tatuazhet dhe mbulon gjoksin me dorë.