Mozzik i “vihet pas” moderatores shqiptare

Duket se Mozzik ia ka ‘mësyrë’ moderatores seksi.

Reperi Mozzik duket se tani është duke kërkuar ta gjej dashurinë e jetës, shkruan lajmi.net.

Pas ndarjes nga Loredana, ai tashmë është i lirë ta vazhdojë jetën e tij dhe pikërisht këtë po e bën.

Ai duket se ka simpati për moderatoren shqiptare Kiata Tito, apo ndoshta e ka mike.

Mirëpo bazuar në postimet e saj, vihet re se pothuajse çdo fotografi është pëlqyer nga Mozzik.

Se çfarë po zihet mbetet të shihet në ditët në vazhdim.

   

 

Lini Një Koment