Në Vlorë vdes fëmija 5 vjeç pasi bie nga kati i 12-të

Një 5-vjeçare ka humbur jetën në mënyrë tragjike pasi ka rënë nga kati i 12-të i pallatit ku banonte. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen “29 nëntori”në Vlorë.

Vogëlushja V.J ishte vetëm në shtëpi, teksa mësohet se e ëma kishte dalë për pazar. Ajo ka ndërruar jetë menjëherë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe kryen hetime për sqarimin e rrethanave.