Nëna e Bleronës një zonjë e vërtetë, ja si e surprizoi vajzën e saj për ditëlindje

Blerona Zeqiri u bë moderatorja më e popullarizuar e shoëbizit shqiptar.

E njohur për kilogramet e tepërt që pa ndalë i ekspozon, Blerona për shumë prej meshkujve ëshë e pëlqyer e tillë, përcjell ORAvip.

Blerona dje ka festuar ditëlindjen e një surprizë në shtëpi nuk ka munguar as nga nëna e saj.

Me një tortë vetëm për të dhe me ambient të zbukuruar, ja si e priti nëna në shtëpi Bleronën./ORAvip/

Lini Një Koment