Një bishë e vërtetë! Xhensila Myrtezaj “thyen” palestrën

Një vit pas lindjes së vajzës së saj, Ajkës, këngëtarja Xhensila Myrtezaj është kthyer në format trupore ideale.

Ajo ka ndarë disa momente nga mënyra se si ushtrohet dhe kjo shpjegon gjithçka. Në postimet e fundit në rrjetet sociale këngëtarja dukej më seksi se kurrë më parë.

Xhensila tashmë i është kthyer jetës aktive në koncertet muzikore, ndërsa ende nuk kaprej saj një hit të ri muzikor.