Një bukuroshe si Marina Vjollca (FOTO)

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të bukra të ekranit shqiptar.

Ëmbëlsia që e karakterizon ka bërë që ajo të jetë një nga figurat më të dashura.

Në çdo fotografi që ajo publikon shfaqet gjithnjë e më e bukur.

E tillë është dhe fotografia e fundit e publikuar në Instagram, ku Marian shfaqet e mrekullueshme

Janë bërë afro dy muaj që ka përfunduar edicionin e parë të “C’est la vie” të cilin e drejtonte vet Marina.

Kujtojmë se Marina dhe Geti kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë vitin e kaluar, martesë kjo e cila u komentua shumë në mediet rozë./GazetaBlic