Një nuse kaq e bukur si Andrra Destani (FOTO)

Andrra Destani është një nga emrat më të komentuar në mediat rozë, shkruan GazetaBlic.

Martesa me këngëtarin Sinan Hoxha ka bërë që ajo të jetë mjaft e përfolur.

Tani çifti kanë dhe një djalë nga martesa e tyre, Ajsin.

Përveç familjes, Andrra tani është përkushtuar dhe tek biznesi të cilin ajo e ka hapur para një muaji në Tiranë, e shumë nga fustanet e biznesit të saj u bën reklamë dhe vet ajo.

Së fundmi, ajo ka pozuar sërish me fustan të bardhë nusërie që po duket e mrekullueshme./GazetaBlic

Lini Një Koment