Një zeshkane që ‘çmend’, kjo është gruaja e Bekimit

Astrit Kabashi është aktori i suksesshëm i kinematografisë kosovare i cili në karrierën e tij numëron plot suksese.

Është i njohur në publik me rolin e Bekimit te ‘Kafeneja Jonë’, seria ky që pati popullaritet të madh në publik, përcjell ORAinfo.

Pavarësisht se u bë i njohur për shumicën absolute të publikut me këtë titull, për të suksesi më i madh ishte pjesëmarrja në filmin ‘Shok’ që pati famë ndërkombëtare.

Astriti i rezervuar për jetën familjare, por kureshtja e publikut është më e madhe se tendenca e tij për të mos u ekspozuar.

Disa fotografi ku aktori është bashkë me gruan dhe fëmijët e tij, tregon për familjen e shëndoshë që ka ai.

Si gjithmonë është gruaja që merr vëmendjen dhe në rastin e familjes së Astritit, me plot meritë mund të thuhet kjo.

Një zeshkane kaq simpatike dhe joshëse ka në krah aktori që me të ndjehet i bekuar të kalojë një jetë të tërë.

Nëse nuk e keni parë, njihuni me bukuroshen e ‘Bekimit’./ORAinfo/