Njihuni me 3 prezantueset më joshëse shqiptare (FOTO)

Përveç se jemi mësuar ti shohim duke shkëlqyer pranë ekraneve televizive , ato madje ju tërheqin edhe nga pamja e jashtme, shkruan Gazeta Blic.

Bëhet fjalë për tri nga moderatoret më të bukura shqiptare që gjithmonë ‘ndezin’ programet tona televizive. E kush tjetër pos Ilda Bejlerit, Luana Vjollcës dhe Rashel Kolaneci, të cilat janë në top qendër gjithnjë.

Ato janë aktive edhe në rrjetet sociale,të cilat kanë një numër të madh të ndjekësve, ndërkohë që nuk mungojnë imazhet përmes të cilave ngacmojnë imagjinatën e gjinisë së fortë. Shpesh vijnë me fotografi që vënë në pah bukurinë dhe anën joshëse të tyre.

Më poshtë “Gazeta Blic”, ju sjellë disa nga fotografitë më seksi të prezantueseve shqiptare:

Luana Vjollca

Ilda Bejleri

Rashel Kolaneci