Njihuni me “Mbretereshen e errësirës” nga Sudani Jugor(FOTO)

Një modele afrikane është bërë shumë e famshme në “Instagram”, ajo me krenari  tregon bukurinë e ngjyrës së zezë të lëkurës.

Nyakim Gatwech, 25-vjeçarja nga Sudani Jugor quhet “Mbretëresha e Errësirës” për shkak të lëkurës së saj të zezë.

Modelja jeton në Mineapolis të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Në një postim në llogarinë e saj “Instagram” Nyakim shkruan:

“E dashura lëkura ime e errët, e nxirë nga dielli, e djegur apo çfarëdo që mund të të quajnë: ti je shumë e bukur dhe kam dashuri të pakufi për ty sepse ti je e imja”, shkruan në “Instagram” modelja nga Sudani.

Lini Një Koment