Njihuni me motrën bukuroshe të Edona Llalloshit (FOTO)

Edona Llalloshi mbetet një nga këngëtaret e pëlqyera dhe mjaftë aktive.

E pranishme në skenën muzikore që në rini të hershme, ajo prej kohësh i ka bërë vetes vend në zemrat e adhuruesve të muzikës së saj.

Edona Llalloshi ka ndryshuar mjaftë ndër vite, edhe në pamjen e jashtme, e edhe në mënyrën se si trukohet.

Ky ndryshim ka ardhur edhe falë angazhimit të motrave të saj, pasi ato merren me modë, grim dhe flokë. E, modelja më e mirë e tyre është pikërisht Edona.

Këngëtarja ka lidhje shumë të ngushtë me motrat, e ne po e prezantojmë një foto ku këngëtarja shihet pranë Aidës, njërës prej motrave, që po ashtu duket shumë bukur, ama edhe shumë ndryshe nga Edona./Kosovarja

Lini Një Koment