Njihuni me truprojet e Ledri Vulës (FOTO)

Rep këngëtari Ledri Vula, është njëri ndër artistët më të dashur për publikun shqiptar.

Ai vazhdimisht po sjell këngë të reja të cila po shndërrohen në hite.

Ledri ka treguar nëpër intervista që është mjaft i nxënë me koncerte nëpër klube të natës apo edhe evenimente tjera.

E kur ke shumë koncerte atëherë nevojiten edhe truprojet personale.

 

Janë Musa dhe Tahiri truprojet personale të Ledrit që e përcjellin çdo koncert dhe e sigurojnë Ledrin në rast të ndonjë problemi.

 

Ndryshe Ledri vite më parë pati bërë bujë nga rrahja me rep artistin Noizy.

Tash dyshja janë shumë shokë të mirë.