Nora shkëlqente në dasmën e Vedat Bajramit, vëmendja te fustani provokues

Ekrani bashkon fytyrat publike, pavarësisht se iu takojnë profesioneve të ndryshme.

Edhe Nora e Roberti janë miq të mirë me humoristin Vedat Bajrami, kështu nuk mund të mungonin në gëzimin e tij të martesës.

Dasma e Vedatit bëri bashkë figurat më të njohura të ekranit kosovar dhe për këtë ishte ndër dasmat më të përfolura në kohën e saj.

Nora bashkë me Robertin u fotografuan me çiftin e ri dhe ajo që bie në sy është padiskutim fustani i Norës që nxjerr në pah trupin provokues të saj.

Për më shumë shikoni si janë dukur në dasmë Roberti e Nora. /ORAvip/

Lini Një Koment