Nuk shpëtuan as motrat Ismaili: Kështu janë maskuar për Halloween

Adelina dhe Zanfina Ismaili janë në mesin e të famshmeve që janë maskuar për festën e “Halloween”.


Përmes rrjeteve sociale, ato sollën disa fotografi, duke treguar kështu se në çfarë personazhesh janë shndërruar, shkruan lajmi.

Derisa Adelina ka vendosur parukë të bardhë dhe ngjyrosur fytyrën me ngjyrë të zezë, Zanfina kishte vënë një parukë të zezë.

Për ndryshe, përveç Adelinës dhe Zanfinës, për këtë festë janë maskuar edhe shumë artistë të njohur.

Lini Një Koment