Nusja e Labit vishet si një zonjë e rëndë, lë pas të gjitha me pamjen(FOTO)

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

Është Qëndresa ajo më aktivja në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në komplete të zeza e me këtë pamje po duket si një zonjë e rëndë.

Lini Një Koment