Nusja e Medës nuk i ndahet vjehrrës, por ajo injoron

Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj, i njohur për publikun si Meda.

Ajo tashmë është e njohur për publikun dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

E në një prej fotografive, Lulja shihet afër vjehrrës së saj e buzëqeshur, përderisa ajo është e përqendruar diku tjetër.

Lini Një Koment