Ora e Blerim Destanit kushton sa dy banesa, çmim marrmendës

Blerim Destani krijoi karrierën e tij në Gjermani dhe është një ndër aktorët që bëri krenar shqiptarët me sukseset e tij atje.

Blerimi përveç famës ai ka përfituar edhe një jetë të mirë financiare, përcjell ORAvip.

Ai shpesh edhe e ekspozon këtë jetë tek ndjekësit e tij të shumtë në rrjetet sociale.

Një orë e Blerim Destanit kushton sa dy banesa.

Plot 123,900 ka paguar për një orë dore, e që tregon për shijen e shtrenjtë që ka aktori shqiptar. /ORAvip/

Lini Një Koment