Oriola Marashi e uron festën e Halloween me foto përvëluese!(FOTO)

Modelja Oriola Marashi vazhdon të tregojë linjat e bukura në fotografitë të cilat i publikon.

Sapo ka publikuar imazhe në Instagramin e saj, ku ka uruar festën e Halloween.

Ajo ka zgjedhur të postojë fotografi nga bregdeti, duke u shfaqur e ‘nxehtë’, me pozat që ka marrë. E veshur shumë pak, vetëm sa i ka mbuluar pjesët intime, Oriola tregon përsosmëri në pamjen e saj.

Modelja shqiptare, ka marrë komente dhe pëlqime të shumta nga fansat dhe ndjekësit, duke i shkruar se si mund të jetë diçka kaq perfektë. Ajo flokët e gjata i ka lënë të lëshuara, ka vendosur bizhuteri, një palë vathe, ore dore. Makijazh të thjeshtë, që ia kompletoj dukje.

Oriola Marashi, është aktive me postime në rrjete sociale , ku çdoherë arrin të duket mahnitëse, siç mund ta shihni edhe në fotografitë e mësipërme.

Lini Një Koment