Oriola Marashi kthehet në kohë, publikon fotot që do ju lënë gojëhapur

Oriola Marashi është kthyer në kohë për t’i ndarë me ndjekësit disa fotografi.

Femra më e komentuar e momentit në shtypin rozë, Oriola Marashi është kthyer në kohë për t’i publikuar disa imazhe të cilat janë realizuar në një festë ditëlindjeje, shkruan lajmi.net.

Në fotot e postuara Oriola shihet e veshur ngushtë, kështu ka vënë në pah vithet dhe gjoksin bombastik.

Postimet e saj në rrjete sociale gjithmonë kanë qenë të komentuara dhe ritmin e njëjtë po e mbanë edhe sot.

Lini Një Koment