Pa pikë grimi, Icha befason me fytyrën e saj! (FOTO)

Telonovela indiane, Uttaran bëri bujë të madhe në vendin tonë. Ajo solli një kulturë të re për publikun që shumë pak kishte njohuri përcjell ORAvip.

E ishte personazhi i Ichës, ajo e cila me bukurinë dhe talentin e saj bëri për vete një publik të tërë. E veçanta e saj ishte grimi i rëndë dhe natyrisht edhe veshja.

Akorja, Tina Datta në jetën e përditshme është një vajzë shumë e thjeshtë dhe nuk e ka problem të shfaqet pa grim. Na ka tmerruar me pamjen e saj./ORAvip/

Lini Një Koment