Pa pikë turpi! Luana edhe në borë me grim profesional (FOTO)

Për çka komentohet më së shumti është pamja e saj e cila e ka bërë krejtësisht të ndryshme pas ndërhyrjeve kirurgjike.

Pamje kjo nuk po pëlqehet aspak nga fansat e saj, madje shpesh duke bërë të ngjasojë me personalitete të ndryshme. E në këtë të fundit që ka publikuar nga Zvicrra, në një vend malor shfaqet me grim profesional që siç duket pa të nuk mund t’ia bëj fare.

Ndryshe, Luana shquhet për format trupore bombastike që shpesh herë i ekspozon në emisionet e saj. Në ‘Shiko kush Luan’, sjellë shumë befasi dhe puntata të llojllojshme.

Ndërsa, projektet muzikore i ka lënë më anash, i fundit është ‘Benzina’. /GazetaBlic./

Lini Një Koment