Pak orë para ndeshjes Serbi-Zvicër, ja çka i bëri nusja e tij, Granit Xhakës

Kampionati Botëror “Rusia 2018” tashmë ka filluar.

E sot një ndeshje e rëndësishme pritet të luhet ndërmjet Zvicrës dhe Serbisë me fillim nga ora 20:00.

Marrë parasysh që katër shqiptarë luajnë për skuadrën e Zvicrës, përfshirë Granit Xhakën, Xherdan Shaqirin, Valon Behramin dhe Blerim Xhemailin, padyshim se emocionet janë të mëdha.

E kur është fjala për Granitin, gruaja e tij Leonita e përkrah vazhdimisht duke publikuar imazhe të tij, siç është rasti me këtë të fundit.

“Dita e lojës”, ka shkruar ajo

Lini Një Koment