Pamela godet edhe me një tubë fotosh — më seksi se kaq 52-vjeçarja nuk është dukur që moti

Aktorja dhe modelja e famshme kanadeze-amerikane, Pamela Anderson, është kthyer përsëri në qendër të vëmendjes.

Fillimisht, ikona 52-vjeçare bëri bujë me disa fotografi të reja joshëse, në të cilat është zhveshur për revistën “Vanity Fair”.

Pak ditë më vonë, Pamela pushtoi ballinat e mediave botërore me lajmin se është martuar për herë të pestë – me një producent 74-vjeçar.

Sot, ajo ka goditur me një sërë fotografish marramendëse, ku ka reklamuar trupin e saj, e veshur me një kostum joshës të larjes.

Pamela ka pozuar për edicionin australian të revistës “Maxim”. Shikojini imazhet mahnitëse më poshtë.

Lini Një Koment