Paraqitjet në të cilat Leonora Jakupi nuk ka nguruar të zbuloj më shumë (FOTO)

Leonora Jakupi është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera në vend.

Projektet e saj muzikore ndër vite dhe paraqitjet skenike kanë qenë caku ku mediat janë fokusuar kur kanë shkruar për të, shkruan lajmi.net

Ajo, është komplimentuar për veshjen elegante ateher kur gjoksin nuk donte ta kishte në plan të parë.

Por me kalimin e kohës edhe stili i saj i veshjes ka ndryshuar dhe Leonora Jakupi sa vjen e shfaqet edhe më provokative.

Në vazhdim ju sjellim disa nga paraqitjet në të cilat ajo nuk ka nguruar ta zbuloj atë pjesë të trupit, megjithatë duket shumë seksi./Lajmi.net/

screenshot_8 screenshot_2 screenshot_1

 screenshot_4