Pas ndarjes nga Roberti, Nora Istrefi në darkë me zyrtarin e AAK-së (FOTO)

Nora Istrefi dhe Robert Berisha padyshim vazhdojnë të jenë emrat më të përfolur këtë periudhë.

Pas ndarjes nga Rober Berisha, Nora së bashku me Renee dhe nënën e saj, Suzanën, udhëtuan drejt Turqisë për disa ditë pushimi.

Ndërsa mbrëmë këngëtarja ishte e pranishme në një dasmë bashkë me këngëtaren Jehona Sopi me të cilën dhe publikoi fotografi.

Ndërsa, më pas ajo postoj dhe një fotografi me zyrtarin e AAK-së, Besnik Tahirin, duke cakërruar gotat.

Lini Një Koment