Për të gjithë ju që ishit kurioz, Adelina Tahiri tregon arsyen se pse zgjedhi bashkëshortin me 23 vite diferencë

Adelina Tahiri dikur nuk publikonte asnjë fotografi me bashkëshortin e saj.

Por tashmë ajo ka ndryshuar krejtësisht qëndrim, jo vetëm që po ndan imazhe me të por ia shpreh edhe dashurinë.

Bashkëshorti i këngëtares edhe pse shumë vjet më i vjetër, Adelinës nuk i lë ndonjë përshtypje dhe nuk i pengon aspak. Eh këtë e deshmon fotoja të cilen ajo këngëtarja sapo e publikoi.

‘Sepse unë të dua ty’, ka shkruar ajo, duke  e bërë të ditur edhe arsyen se pse e ka zgjedhur për partner të jetës.

Ndryshe, Adelina Tahiri po shijon pushimet me Serjozhën në një vend luksoz.

Lini Një Koment