Përforcimi i ri nga Tare në Lazio kushton 5-6 milionë euro

Igli Tare kërkon një përforcim të ri nga Verona.

Igli Tare është duke punuar për të sjellë një përforcim të ri në Lazio.

Drejtori sportiv kërkon një tjetër përforcim nga Verona, pas ardhjes së Martin Caceres.

Mediat italiane raportojnë se Tare ka shfaqur interesim për mesfushorin e Veronas, Daniel Bessa, përcjell “lajmi.net”.

Çmimi i tij është prej 5-6 milionë euro dhe Tare kërkon marrëveshjen për transferimin e Bessas në Stadio Olimpico. /Lajmi.net/