Prezantohet motoçikleta e bukur italiane

Modelet e veçanta janë bërë për MV Agusta me motorin e ri Brutale 800 RR America.

Kjo markë italiane ka nxjerrë në shitje në prill këtë model , e cila përfaqëson origjinalitetin dhe elegancën dhe historinë e MV Agusta. Në fakt, motori i parë që mban emrin S America 750 është prodhuar në vitin 1975.

Tani, pas 25 vitesh, “America” rikthehet të përdoret në serbatorin e një MV Aguste. /Lajmi.net/

Lini Një Koment