Prishtina merr basketbollistin kroat Bundoviq

Prishtina ka zyrtarizuar basketbollistin Filip Bundoviq.

“Sot gjatë ditës klubi ynë ka arritur marrëveshje me kroatin 205 cm të gjatë, Filip Bundovic, që luan në pozitat katër dhe pesë”, ka njoftuar kampioni i Kosovës.

Bundoviq së fundmi ishte lojtar i Sibenikut, ndërsa më herët ka luajtur edhe për Cedevitan.

© KOHA

Lini Një Koment