Pritej urim për ditëlindje, Flori Mumajesi lëshon “bombën” për Elvana Gjatën (FOTO)

Këngëtarja Elvana Gjata ka festuar përvejtorin e 30-të.

Të shumta kanë qenë urimet për këngëtaren, por me pa durim nga fansat pritej urimi i këngëtarit Flori Momajesi.

Për të dy kanë qarkulluar zëra se ishin në një lidhje dashurie,por për të nuk u fol asnjëherë publikisht.

Para një viti kantautori e uroi Elvanën me anë të një postimi ku shkruante “Gëzuar ditëlindjen muzika ime”.

Pas mesnate Flori ka bërë një postim të këngës “Me fjalë të vogla” dhe shkruajti vetëm: “Me fjalë të vogla të kom dasht…”. U aludua se e gjitha ishte një mesazh i dërguar nga larg për Elvanën.