Probleme me tifozët, gruaja e Granit Xhakës reagon në Instagram

Gruaja e Granit Xhaka është detyruar të ndryshojë privatësinë e saj në Instagram.

Gruaja e futbollistit më të përfolur aktualisht në Britani, Leonita Lekaj ka ndryshuar Instagramin e saj nga public në privat, për shkak të komenteve të shumta të tifozëve të Arsenalit, përcjell GazetaBlic.

Mesfushori tani me shumë gjasë nuk do të kapiten, pasi raportohet se nuk pranoi të kërkojë falje për mbështetësit, pasi incidentit të së dielës.

Embedded video

Gruaja e Xhaka, Leonita Lekaj, ka përjetuar njëfarë zemërimi dhe vendosi që profilin e saj ta bënte privat për shkak të komenteve të shumta nga tifozët e Arsenalit.

Lini Një Koment