Publikohet fotografia e parë e Majlindës me bark të fryrë (FOTO)

Është komentuar shumë për lidhjen e reperit Majk me bukuroshen shqiptare Majlinda Zeka,një lidhje e cila nuk zgjati shumë,shkruan Artistët Shqiptarë.

Dihet tashmë që Majlinda është shtatzëne, por asnjëherë nuk ka publikuar foto ku shihet e gjitha. Më në fund një mike e saj sot ka publikuar një foto me Majlindën ku i shihet barku i fryrë, dhe si duket atë e ka zbukuruar edhe më shumë shtatzënia