Publikohet fotoja e parë e Taynas me të dashurin

Tayna është një ndër rep-këngëtaret më të suksesshme gjatë viteve të fundit në Kosovë dhe Shqipëri, transmeton Gazeta Metro.


Kjo ka bërë që artistja të jetë në qendër të vëmendjes së mediave duke mos përjashtuar edhe jetën private.

Tashmë është zbuluar se ajo ka nisur një lidhje dashurie, ndërkohë ditën e sotme portali në fjalë ka bërë publike një fotografi ku të dy shfaqen të përqafuar dhe të qeshur.

Lini Një Koment