Publikon fotografi provokuese, ja çfarë i thotë nëna e saj Françeskës (Foto)

Françeska Jaçe është një nga modelet më të komentuara në mediat rozë, shkruan GazetaBlic.

Linjat e saj trupore kanë bërë që ajo gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes.

© Franceska Jace [Instagram]

Paraqitjet e saj në rrjete sociale shpeshherë janë dhe provokuese ku dhe komentet janë të shumta nga meshkujt.

Por, me postimin e bërë së fundmi në Instagram ajo ka shkruar atë se çfarë i thotë nëna e saj kur ajo publikon fotografi.

“Do behesh mëmë 😩 #kshu thotë mami kur postoj foto” ka shkruar Françi.

© Francçeska Jaçe [Instagram]

Ndryshe, Françeska akuzohet shpesh për operacionet plastike, por që ajo vet deri tani ka pranuar se ka bërë ndërhyrje vetëm në hundë./GazetaBlic.

Lini Një Koment