Rashel Kolaneci merr një dhuratë super luksoze për ditëlindjen e saj

Bukuroshja Rashel Kolaneci është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku poston foto sensuale. Ditën e djeshme ajo ka festuar ditëlindjen e saj nga ku ka marrë urime dhe dhurata të shumta nga miqtë dhe të afërmit e saj.


Por ajo që na ka bërë më shumë përshtypje, është dhurata që ka marrë nga prindërit.

Përmes një postimi në “Instagram”, Rasheli ka treguar se mami dhe babi i kanë blerë një makinë shumë luksoze.