Rashica kundër Abrashit,Werder Bremen – Freiburg

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Werder Bremen dhe Freiburg.

Werder Bremen dhe Freiburg do të përballen nga ora 15:30 në kuadër të xhiros së 29 në Bundesliga, raporton Gazeta Express.

Për Werderin nga minuta e parë starton Milot Rashica, kurse për Freiburgun starton mesfushori i Kombëtares shqiptare.

Werder Bremen:

Freiburg: Schwolow, K.Schlotterbeck, N.Schlotterbeck, Heintz, Stenzel, Abrashi, Gondorf, Günter, Grifo, Haberer, Niederlechner.

Lini Një Koment