Real Madridi e do rikthimin e yllit të madh në skuadër

Real Madrid po e dëshiron rikthimin e James Rodriguezit.
Real Madridi e huazoi James Rodriguezin te Bayern Munchen, mirëpo tani e do rikthimin e tij.

Skuadra spanjolle është e dëshpëruar me Marco Asension dhe Iscon, andaj po e kërkon rikthimin e kolumbianit, përcjell “lajmi.net”.

James është i huazuar për dy sezone te Bayern Munchen, por jo me të drejt blerje.

Real Madridi nuk dëshiron ta shet kolumbianin, pasi e do rikthimin e tij me të përfunduar ky sezon.

Lini Një Koment