Redona Koci e tregon edhe një herë se është avokatja më joshëse shqiptare

Ajo tashmë ka marrë epitetin “Avokatja më joshëse shqiptare’.

Flasim për Redona Kocin e cila ka kryer studimet në juridik, por përflitet shumë për linjat trupore perfekte.

Format e saj bombastike kanë bërë që Redona, të jetë më e përfolura në shtypin rozë, për çdo paraqitje të zjarrtë të saj.

Ndonëse ka dy muaj që nuk ka qenë aktive në rrjete sociale, bukuroshja është kthyer tejet në formë, ku është shfaqur e veshur e tëra me të kuqe, xhaketë dhe pantallona, teksa ka theksuar linjat e përsosura që posedon.

Ndryshe, rreth dy vite më parë ajo u përfshi në një thashetheme rozë, pasi mediat sociale publikuan mesazhet ku ajo shkruante se donte “10000 euro për një natë”. Por kjo sipas Redona Koçit ka qenë gënjeshtër, pasi ajo ka mohuar t’i ketë shkëmbyer ato mesazhe.

“Adresa nuk ka qenë e imja personale, ndaj sigurisht edhe bisedimi nuk ka qenë i vërtetë” pati sqaruar Redona.

Lini Një Koment