Reja e Sali Berishës një zonjë shtëpie, shikoni çfarë ka gatuar për Zenin (FOTO)

Armina Mevlani gjithmonë është komentuar për daljet e saj sensuale, jetën e kushtueshme dhe udhëtimet e shpeshta në vendet më ekzotike.

Por sot me anë të disa postimeve ajo ka lënë të kuptohet se është dhe një vajzë për shtëpi. Ka përveshur mëngët dhe enkas për fundjavë po përgatit një ëmbëlsirë që ta ‘ha dhe syri.’

Edhe pse duket sikur Armina nuk e ka armën e saj më të fortë gatimin me këto postime tregon të kundërtën. Me siguri kjo ëmbëlsirë me mollë do të kthehet ndër të preferuarat e partnerit të saj Shkëlzen Berisha. /Gazeta Express/

Armina Mevlani një zonjë shtëpie, shikoni çfarë ka gatuar për Zenin

Lini Një Koment