Roberti dhe partnerja e tij vishen me rroba tradicionale, por ka diҫka që nuk shkon

Nora Istrefi konsiderohet si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë muzikore.


Ajo tashmë është nënë e një vajze, por kjo nuk ndikon që ajo të duket më pak atraktive.

Nora pos me projekte e koncerte të shumta, është aktive edhe në rrjetet sociale me postime nga të ndryshmet.

Mjaftë aktiv është edhe Roberti me postime të ndryshme, madje tani është edhe pjesë e spektaklit “Dancing with the starts”, ku ka partnere një femër seksi.

E të dy bashkë, sot kanë pozuar me veshje tradicionale.

A thua Nora nuk po xhelozon fare për këto gjëra.

Lini Një Koment