Rrah policët dhe i bën për spital: Arrestohet kaçanikasi

Është arrestuar një person në Kaçanik pasi, i njëjti ka sulmuar fizikisht disa policë derisa këta të fundit po kryenin detyrën e tyre.


Ekipi i policisë ka dalur në vendin e ngjarjes dhe ka arrestuar personi në fjalë.

Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme rreth orës 13:00 dhe se njëri nga zyrtarë policorë, ka pranuar edhe tretman mjekësor.

Policia më tutje bën të ditur se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje

Lini Një Koment