Samsung Galaxy S9 do të vijë me procesor të ri Exynos

Më pak se dy javë para lansimit zyrtar të Samsung Galaxy S9, më 25 shkurt, smartfoni i ri është shfaqur në uebfaqen e njohur Geekbench me specifika të fuqishme, shkruan GSM Arena.

Sipas Geekbench, Galaxy S9, me numër të modelit SM-G960F, do të vijë me procesorin e ri Exynos 9810 SoC dhe me së paku 4 GB RAM memorie, transmeton Koha.net.

Gjithashtu, Samsung Galaxy S9 do të punojë me sistemin operativ Android Oreo.

Image

Lini Një Koment