Savashi e mbulon nusen me lule, ajo bënë një buzëqeshje të papërshkueshme

Aktor i njohur i cili u bë i njohur që nga serali “Dashuri dhe ndëshkim”, shkruan ORAinfo.

Ai ne rolin e tij me personazhin “Savash”u komentua shumë për dashurin qe kishte ndaj ‘Jasemines’, por në jetën reale dyshja janë vetëm miq te mirë.

‘Savashi’ tashmë është martuar dhe ka nje jet te lumtur pran bashkëshortes se tij 

Në rrjetin social Instagram ai ka publikuar një fotografi ku shihet teksa i dhuron bashkëshortes një buqët me lule./ORAinfo/ 

Lini Një Koment