Shfaqen fotografitë e Meizu Note 9

Kompania e njohur kineze e smartfonëve, Meizu, ka prezantuar një smartfon pa butonin fizik por kompania nuk në plan që të ndalojë me seritë e saj standarde.

Seria Note tashmë është kthyer dhe saktësisht një javë pas zbulimit të specifikave të Meizu Note 9 nga TENAA, ky rregullator kinez tani ka postuar edhe fotografi të këtij modeli, transmeton Koha.net.
Meizu Note 9 pritet të vijë me kamerën kryesore prej 48 megapikselë si dhe me skanerin për gishta të vendosur në pjesën e pasme.

Lini Një Koment